Aktualności O nas Oferta Cennik Kontakt
| O Nas


Biuro Rachunkowe BKC to prężnie rozwijająca się firma w zakresie świadczenia kompleksowych usług księgowych i kadrowo-placowych.

Jako właścicielka  biura dokładam wszelkich starań aby spełniać swoją misję najlepiej jak potrafię.

Identyfikuje się z potrzebami klientów, dlatego zapewniam indywidualne podejście do każdego klienta. Problemy Klientów w prowadzeniu biznesu są dla mnie wyzwaniem i służę pomocą w ich rozwiązywaniu.

Reprezentuje klientów przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS na podstawie pełnomocnictw załatwiając wszystkie niezbędne formalności.

Zakres geograficzny naszej działalności jest bez granic. Obsługujemy klientów z całego kraju.

Dokumenty przesyłane do biura w postaci skanu drogą e-maillową a raz w miesiącu bądź raz na kwartał przesłanie oryginałów pocztą lub kurierem.

W obrębie 50 km odbieramy dokumenty od klienta.

W trosce o jakość świadczonych usług stale się dokształcam podnosząc tym samym swoje kwalifikacje poprzez częsty udział w szkoleniach z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych uzyskując certyfikaty. Jestem też członkiem Stowarzyszeniach Księgowych w Polsce.


Moim priorytetem jest Klient, który powierza istotne kwestie rachunkowo - podatkowe i kadrowo-płacowe a w związku z tym może skoncentrować się na prowadzeniu własnej działalności nie martwiąc się o rozliczenia księgowe i podatkowe.
Zapraszam do współpracy każdą osobę, firmę, która jest zainteresowana profesjonalną, rzetelną usługą księgową.© 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | Biuro Rachunkowe BKC

Beata Chwiałkowska
ul. Czereśniowa 12
62-065 Grodzisk Wlkp

e-mail: bkc@op.pl
tel. 608 083 430
tel. 604 426 255

Biuro polecane przez iKsiegowosc24 Gwarancja bezpieczeństwa danych z iBard24